top of page

Proměňte své kontakty ve slušný příjem - 20% z naší provize za doporučení klienta!

Víte-li o někom z vašich blízkých, známých či přátel, který zvažuje prodej nebo pronájem své nemovitosti, rádi bychom vám nabídli jedinečnou příležitost. Pokud nám poskytnete cenný tip, který povede k úspěšnému zrealizování obchodu, odměníme vás za vaši spolupráci a důvěru.

Naše odměna pro vás činí celých 20 % z naší provize, což pro vás může představovat zajímavý finanční obnos. Jsme si vědomi toho, že informace o potencionálních prodejích či pronájmech nemovitostí jsou velice hodnotné, a proto si vaší pomoci nesmírně ceníme.

Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oboru realit a naším cílem je poskytovat našim klientům ty nejlepší služby. Pokud nám předáte tip na klienta, můžete si být jisti, že s informacemi budeme nakládat s maximální diskrétností a profesionalitou. Vaše důvěra je pro nás na prvním místě a uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv informace o potencionálních prodejích, pronájmech či nákupech nemovitostí ve vašem okolí. Společně můžeme vytvořit úspěšné obchodní partnerství, které bude výhodné pro všechny zúčastněné strany.

 

Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že společně dosáhneme skvělých výsledků v oblasti realitních obchodů. Pamatujte, že za každý úspěšný tip od vás vám náleží odměna ve výši 20 % z naší provize. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktujte nás

Děkujeme. Zpráva byla odeslána!

bottom of page