top of page

Český Rudolec, rodinný dům se zahradou, cena 4.500.000,- Kč

Cena:

4.500.000 Kč

Počet pokojů:

7

Podlahová plocha:

120 m2

Počet koupelen:

1

Zahrada:

1.000 m2

Další vybavení:

stodola, bazén, skleník

Popis

Hledáte ideální místo pro život v klidné a malebné lokalitě? Pak je tento rodinný dům se zahradou v Českém Rudolci přesně to, co potřebujete! Tento udržovaný dům se nachází v srdci České Kanady, v obci proslulé nádherným zámkem "Malá Hluboká".


Dům nabízí prostorné a pohodlné bydlení pro celou rodinu. V přízemí se nachází 3 obytné místnosti, kuchyně, toaleta a koupelna. V podkroví najdete další 3 obytné místnosti, které poskytují dostatek soukromí a možností pro odpočinek či práci z domova. Celková užitná plocha domu je 120 m2, což zaručuje dostatek prostoru pro každého člena rodiny.


Zahrada, která je součástí nemovitosti, je ideálním místem pro relaxaci a trávení volného času s rodinou a přáteli. Na pozemku se navíc nachází stodola, která může sloužit jako dílna, sklad nebo ji můžete přebudovat na další obytný prostor. Pro letní osvěžení je zde připraven bazén a pro milovníky grilování je k dispozici venkovní gril. Vjezd na pozemek je přímo ze silnice, což zajišťuje snadný přístup a parkování.


Český Rudolec je malebná obec v srdci České Kanady, která nabízí klid, krásnou přírodu a bohaté možnosti pro volnočasové aktivity. Obec je proslulá svým nádherným zámkem "Malá Hluboká", který je oblíbeným turistickým cílem. V okolí najdete řadu turistických tras, cyklostezek a přírodních krás, které stojí za objevování.


Tento rodinný dům se zahradou v Českém Rudolci je nabízen za cenu 4 500 000 Kč. Nemovitost je v udržovaném stavu a je připravena k nastěhování. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost k pořízení vysněného domova v jedné z nejkrásnějších lokalit České republiky.


Galerie


Lokalizace


Doplňující informace k ceně

V ceně není zahrnuta provize za zprostředkování, poplatky spojené s převodem nemovitosti, poplatky spojené s přepisem energií.

Comments


bottom of page