top of page

Prodej domu 200m2 a zahrady 900m2 v obci Císařská kuchyně Praha - východ

Nabízíme exklusivně prodej domu se samostatně stojící garáží, velkou zahradou a malou stavbou do ulice, ve velmi žádané lokalitě Císařská Kuchyně, obec Čelákovice, Praha – východ.

Patrový dům o velikosti 4+1 se nachází ve středu obce. Zastavěná plocha domu a nádvoří o velikosti 630 m2 s celkovou plochou pozemku 1530 m2. Dům je určený spíše k rekonstrukci,

 Nemovitost má velkou zahradu se vzrostlými stromy a keři a je celá oplocená.

Na okraji pozemku je přivedena kanalizace, po domě je rozvedena voda a elektrika.  

 Osada Císařská Kuchyně ležící 4 km od obce Čelákovice a jedná se klidnou lokalitu středního Polabí, vhodnou k bydlení, kde jsou v okolí lesy a cyklostezky.

V Čelákovicích je veškerá občanská vybavenost - rozšířená síť obchodů a služeb, vč. lékařské péče, několika mateřských a základních škol, tří středních škol (Gymnázia, SOU)  pošty, městská policie a restaurace. Je zde také Manažerské centrum pro vzdělávání dospělých. 

Dopravní dostupnost z Čelákovic zajišťují vlakové spoje do Brandýsa n. Labem, Neratovic, Lysé n. Labem, Kolína a Prahy. Na Praha Masarykova nádraží - 32 minut, na Hlavní nádraží 31 minut. Ve špičce jezdí vlaky 3krát za hodinu.

Autobusové spoje jezdí do Brandýsa n. Labem-Staré Boleslavy a do okolních obcí.

Vzhledem k ceně a lokalitě, tuto nabídku doporučujeme.

Finanční a právní servis máme pro vás připravený.

V ceně je zahrnut veškerý právní servis a advokátní úschova kupní ceny. Pokud budete potřebovat zajistit financování hypotečním úvěrem, rádi Vám s pomůžeme vybrat z trhu tu nejlepší variantu.

Family Real Estate
Done Deal
Keys To The New Place
Sign the Lease
The New House
Wooden Windows
About: About
bottom of page